KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12815607
nr 1281 5607
Färgetsningar
9 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, numrerade. Motivet: ca 7x11 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:57:40
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr